Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Gmina Piława Górna
Menu góra
Strona startowa Rada Miejska Komisje
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Komisje, bieżące, menu 30 - BIP - Gmina Piława Górna”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Komisje

Data wytworzenia 2018-11-23, ostatniej modyfikacji 2021-01-13 15:06

Komisja skarg, wniosków i petycji

Skład komisji: 1. Arnold Kordasiewicz - Przewodniczący komsji 2. Agnieszka Szwec - członek komisji 3. Mirosław Sienkiewicz - członek komisji 4. Małgorzata Wiącek - członek komisji   Plan pracy Komisji skarg, wniosków i petycji na 2021 rok - pobierz Plan pracy Komisji skarg...
Data wytworzenia 2015-03-14, ostatniej modyfikacji 2021-01-04 09:28

Komisja Rewizyjna

Skład Komisji Rewizyjnej: 1. Marcin Chrobak - Przewodniczący komisji 2. Arkadiusz Majcher - Zastępca przewodniczącego komisji 3. Justyna Karaś - członek komisji 4. Jarosław Łoin - członek komisji 5. Agnieszka Szwec - członek komisji Zadania Komisji Rewizyjnej: Kontrola realizacji ...
Data wytworzenia 2015-03-14, ostatniej modyfikacji 2021-01-04 09:28

Komisja Mienia Komunalnego i Infrastruktury Technicznej

Skład komisji: 1. Małgorzata Pacyk - Przewodnicząca komisji 2. Tadeusz Chrzanowski - Zastępca Przewodniczącej komisji 3. Jarosław Łoin - członek komisji 4. Wiktor Jeziorski - członek komisji 5. Mirosław Sienkiewicz - członek komisji 6. Stanisław Pelczar - członek komisji 7. Marci...
Data wytworzenia 2015-03-14, ostatniej modyfikacji 2021-01-04 09:28

Komisja Budżetu i Infrastruktury Społecznej

Skład komisji: 1. Małgorzata Wiącek - Przewodnicząca komisji 2. Justyna Karaś - Zastępca Przewodniczącej komisji 3. Tomasz Piech - członek komisji 4. Agnieszka Szwec - członek komisji 5. Arnold Kordasiewicz - członek komisji 6. Arkadiusz Majcher - członek komisji 7. Barbara Świetl...
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.